Contact

Pluspunt Noord:
Noorderhavenkade 142, 3038 XT Rotterdam
Telefoon: 010-4676614

Pluspunt West:
Samuel Mullerplein 17c, 3023 SK Rotterdam
Telefoon: 010-8469687

Pluspunt in M4H:
gedempte Keilehaven, Keilestraat 9, 3029 AC Rotterdam
Telefoon: 06-40804094

Voor klussen:
Vraag of mail naar één van de werkplaatsbegeleiders,
-Aad van der Kooij (aadvanderkooij@pluspuntrotterdam.info) – Pluspunt West/M4H
-Milan Tilder (milan@pluspuntrotterdam.info) – Pluspunt Noord

Voor aanmeldingen:
Vraag of mail naar één van de trajectbegeleiders,
-Anniek van den Berg (anniek@pluspuntrotterdam.info) – Pluspunt Noord
-Rick Boerman (rick@pluspuntrotterdam.info) – Pluspunt West
-Vera Tock (vera@pluspuntrotterdam.info) – M4H

Voor vragen over de organisatie:
Vraag of mail naar
-Erik Sterk (erik@pluspuntrotterdam.info), directeur
-Anniek van den Berg (anniek@pluspuntrotterdam.info), inhoudelijk coördinator a.i.
-John Hoefnagels (john@pluspuntrotterdam.info), zakelijk coördinator

Delen